vineri, 16 octombrie 2009

30 octombrie - 1 noiembrie : Cupa HobbyDance
Sala de sport “Andreea Isarescu”, Voluntari






Vineri, 30 octombrie

17.30 incalzire si inscrieri
18.30 concurs Precompetitional
6-9, 10-11, 12-15

Sambata, 31 octombrie

8.00 incalzire si inscrieri
9.30 concurs
H 10-11, 16-35
E 12-13

12:30 incalzire si inscrieri
13.30 concurs
D 14-15
D ST 16-35
OB ST 16-35

16.30 incalzire si inscrieri
17.30 concurs
H 12-13
OB LA 12-15
O LA 12-13

19.30 incalzire si inscrieri
20.30 concurs
O ST 14-15
O LA 16-18, 19-35
Seniori
Duminica, 1 noiembrie

8.00 incalzire si inscrieri
9.30 concurs
H 6-9
E 14-15, 16-35

12:30 incalzire si inscrieri
13.30 concurs
E 6-11
D LA 16-35
OB LA 16-35

16.30 incalzire si inscrieri
17.30 concurs
H 14-15
OB ST 12-15
O ST 12-13

19.30 incalzire si inscrieri
20.30 concurs
O LA 14-15
O ST 16-18, 19-35

* La concursurile precompetitionale (2 dansuri: VL, CC) sunt admise doar perechile in care cel putin un partener nu a intrat in concursuri de clasa Hobby ale FRDS.
* La concursul de Seniori (4 dansuri: VV,Q,CC,J) sunt admise perechile in care cel putin un partener are peste 30 ani. Inscrierile se fac pe baza de carnet de dansator, iar cei care nu au se vor inscrie pe baza cartii de identitate.

Taxa participare: 80 lei / pereche.
*inscrierile facute dupa data limita se vor sanctiona cu 50 lei / pereche.
Inscrierile se fac pana la data de 28 octombrie 2009.
Intrarea publicului in sala de concurs este libera.
Suprafata de dans: 16x20 mp.

Director de concurs: Justin Istrate
Presedinte juriu: Virgil Grigore

Observator: Dmytro Strelnyk
Secretariat: Adina Raducan, Elena Rauta, Marian Istrate

Arbitrii:
Dorel Bagiu, Vasile Constantin, Alfred Schieb, Dmytro Strelnyk, Valentin Butanche, Cristian Parnescu, Maria Grigore, Eugenia Iordache, Alexandra Vlad, Claudiu Jecu, Cornelia Dobre, Florentina Mihaiu, Liliana Rosu, Valentin Illes, Raluca Ivan, Dragos Rauta, Marcel Rauta, Virgil Boros, Ana Dima.

Arbitrii –precompetitional:
Adrian Stan, Anca Ionescu, Mihai Grigore, Elwira Petre, Alexandru Nedelcu, Ion Gartonea, Alexandra Rauta, Ana-Maria Dinu Nedelea, Arina Urziceanu.

Vedeti invitatia completa aici.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu