miercuri, 27 octombrie 2010

12-14 noiembrie : Cupa HobbyDance
Voluntari, Sala de sport "Andreea Isarescu"

Categorii:
Precompetitional (VL,CC) <6, 6-9, 10-11, 12-15, >16
H 6-9, 10-11, 12-15, >16   ;   E 6-9, 10-11, 12-15, ST & LA >16
D 12-13, 14-15, ST & LA >16   ;   OB (8d) 6-11
OB ST & LA 12-15, >16
O ST & LA (Top Ranking) 14-15, 16-18, 19-35, seniori

Vedeti mai jos programul competitiei.


Vineri, 12 nov.

16.00 inscrieri si incalzire
17.00 concurs precompetitional (VL,CC)
<6, 6-9, 10-11, 12-15, >16

Sambata, 13 nov.

8.30 inscrieri si incalzire
9.30 concurs
H 6-9, 12-15
D 12-13
OB LA 12-15

12.30 inscrieri si inclazire
13.30 concurs
D 14-15
OB ST 12-15
E 10-11, ST >16

17.15 inscrieri si incalzire
18.15 concurs
E LA >16
O ST (top ranking) 14-15, 16-18
O LA (top ranking) 19-35, seniori

Duminica, 14 nov.

8.30 inscrieri si incalzire
9.30 concurs
H 10-11, >16
OB ST >16
D ST >16

12.30 inscrieri si inclazire
13.30 concurs
D LA >16
OB LA >16
E 6-9
OB (8d) 6-11

16.45 inscrieri si incalzire
17.45 concurs
E 12-15
O LA (top ranking) 14-15, 16-18
O ST (top ranking) 19-35, seniori

* La categoria Precompetitional au drept de participare perechile in care cel putin un dansator nu are carnet FRDS (nu a concurat la cls. Hobby). Sunt acceptate si perechile fata-fata. Pentru stabilirea categoriei corecte de varsta va rugam sa prezentati o copie dupa certificatul de nastere/BI/CI. Toti concurentii de la Precompetitional vor fi premiati.

Suprafata de dans: 20x16 m.
Taxa participare:
Precompetitional - 60 lei/pereche
Competitii oficiale: o competitie - 80 lei/pereche ; mai multe competitii - 100 lei/pereche
Amenda depasire data limita pentru inscrieri: 50 lei/pereche.
Inscrieri: pana la data de 11 nov. 2010, rodica.cioaca@gmail.com
Intrare: libera.

Presedinte juriu: Virgil Grigore
Director concurs: Justin Istrate
Observator federal: Dmytro Strelnyk
Secretariat: Rodica Cioaca, Adina Raducan, Elena Rauta, Marian Istrate
Arbitrii: Dorel Bagiu, Vasile Constantin, Corina Schieb, Dmytro Strelnyk, Valentin Butanche, Radu Bujanita, Maria Grigore, Eugenia Iordache, Mirela Velcu, Cornelia Dobre, Florentina Mihaiu, Ioana Radu, Valentin Illes, Raluca Ivan, Vasile Constantin, Dragos Rauta, Marcel Rauta, Virgil Boros, Costin Bocan, Irene Bocan.

Vedeti invitatia completa pe site-ul FRDS.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu