vineri, 16 iulie 2010

Am deschis a doua sala de dans

Dupa cum multi dintre sportivii nostri stiu, ne doream ca in aceasta vara sa deschidem o a doua sala de dans. Cu investitii mari si zile intregi de munca asidua, noua sala este gata pentru a fi folosita, fiind dotata cu parchet, echipament audio si oglinzi.
Nu va ganditi ca ne-am mutat. Sala este chiar langa cea veche.

Putem spune ca joi, 15 iulie, s-a facut inaugurarea, intrucat orele s-au tinut in a doua sala.

Pe aceasta cale, dorim sa multumim din tot sufletul dl-ui Romica Tanasa si dn-ei Lenuta Tanasa, care au muncit zi de zi si au facut ca noua sala sa arate foarte bine. De asemenea, multumim si lui Romeo pentru investitia facuta.

Noua sala va fi folosita atat pentru ore de grup cat si pentru ore particulare.

Va asteptam cu drag la dans.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.