luni, 12 mai 2014

Rezultate mai 2014

Pe 10 mai, din nou la Bucuresti, de aceasta data la un concurs mai mare, de talie internationala. Cel mai bun rezultat al sportivilor nostrii, la WDSF Romanian Open, a fost obtinut la categoria D 6-11, de perechea Mateo Ipate - Madalina Ciuche: un binemeritat loc 3.

Urmatoarea competitie la care am participat a fost la Galati, 17-18 mai: Cupa Valsul Dunarii. Perechi semifinaliste, la diverse categorii au fost: Stefan Miron - Bianca Ciuche, Robert Rotaru - Andreea Agache. Iata locurile ocupate in finale:

 > Hobby 6-11:
loc 3: Rares Balu - Patricia Rotaru

> Debutanti 10-11:
loc 1: Lucas Balaceanu - Mateea Galai

> Precompetitional 2 dansuri,10-11
loc.4: Lucas Balaceanu - Mateea Galai

Pe 24-25 mai, am fost prezenti la Buzau, la Cupa Happy Dance. In semifinale, la doar un pas de finale, s-au calificat: Florin Stefanescu - Adriana Mitrea, Marian Haidau - Bianca Arseni, Andrian Florea - Teona Iordache.

Felicitari tuturor sportivilor pentru rezultatele obtinute.
Ne asteapta o vacanta ... cu multa munca :)

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.