luni, 12 octombrie 2015

Romeo - laureat al Galei Clubis

Gala Clubis premiaza tinerii antreprenori bacauani.
Sa-l votam pe Romeo! Sa sprijinim Adamas!


Puteti vota o data pe zi, accesand linkul:
http://www.clubis.ro/romeo-tanasa

Gala Clubis este un eveniment organizat de Centrul European pentru Strategii Durabile, un proiect in care membrii comunitatii pot face propuneri si pot vota tinerii antreprenori bacauani pentru a ajunge Laureati ai Galei si pentru a deveni un bun exemplu pentru intreaga comunitate.

Prietenul nostru, colegul nostru, antrenorul nostru si presedintele Clubului Sportiv Adamas (Academie si Studio de dans), Romeo Tanasa, este inscris in aceasta cursa pentru a fi Laureat al acestei Gale, pentru ca e un bun exemplu. 


Romeo, alaturi de Camelia si ceilalti instructori, a reusit sa faca din Adamas un brand respectat in Bacau, munca celor de aici fiind respectata si apreciata de mii de bacauani.
Rezultatele bune si foarte bune in competitii ale sportivilor nostri de la grupele de performanta, evolutiile excelente ale copiilor din grupele de dans modern, streetdance, balet, dansuri populare si a celorlalti copii din toate grupele in cadrul evenimentelor si spectacolelor in care au participat, recomanda Adamas si implicit pe Romeo Tanasa ca „o afacere de succes” construita cu munca, pasiune si daruinta.

De aceea trebuie sa-l sustinem pe Romeo, un bun exemplu de antreprenor, si pentru ca noi toti de la Academie si Studio, sportivi, copii, parinti, impreuna suntem ADAMAS. Asa ca votati-l pe Romeo. Impreuna sprijinim Adamas.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.