sâmbătă, 8 martie 2014

Martisoare pentru bacauani

Ieri, mai multi sportivi ai clubului nostru, impreuna cu antrenorii si instructorii lor, au colindat orasul, impartind martisoare si zambete bacauanilor, in special femeilor, pentru a sarbatorii sosirea primaverii.

"Am fi facut acest gest chiar de 8 martie, dar majoritatea vom fi plecati la Galati, unde vom participa la Cupa Beija Flor." a spus Romeo Tanasa, antrenorul principal.

Clubul Sportiv Adamas ureaza tuturor doamnelor si domnisoarelor sa se bucure de o primavara frumoasa, presarata cu multe reusite. La multi ani tuturor mamelor si bunicilor care au atata grija de micii (sau chiar si de cei mai mari) dansatori! Sa aveti putere de munca sa va sustineti copiii ca sa va puteti bucura alaturi de ei.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.