marți, 24 martie 2015

In curand: inca o sala de dans

De la infiintare si pana astazi, clubul nostru a crescut vazand cu ochii. Cu trecerea anilor am capatat experienta, ne-am facut multi prieteni si familia noastra a crescut. Oferta de cursuri a crescut si s-a diversificat, clubul nostru sustinand cursuri pentru diferite stiluri de dans, dar si clase de aerobic, tae bo, pilates, Zumba Fitness, Zumba Step.

De la inceput ne-am dorit sa oferim calitate si diversitate la un pret cat mai accesibil, astfel incat sa atragem cat mai multi copii, tineri si chiar si adulti spre a face sport si pentru a sustine performanta in dansul sportiv.

Adamas Dance Studio, de pe strada Carpati, functioneaza de ani buni cu doua sali de dans si continua sa fie un loc drag noua.
In luna octombrie a anului 2014 am deschis cea mai mare sala de dans din Bacau (citeste articolul), pe strada Milcov, la etajul 1 al hipermarketului Cora. Cererile au crescut, noi am ascultat, iar acum va pregatim ceva ...

In curand ne vom extinde, deschizand o noua sala de dans, in cadrul Academiei de Dans Adamas. Ne vom diversifica astfel programul si va vom oferi mai multe optiuni pentru a va alege cursurile de dans. Va vom tine la curent si vom anunta cat de curand programul cursurilor pentru noua sala, precum si data de la care vom incepe sa ne bucuram de ea alaturi de voi.

Sprijiniti si voi Clubul Sportiv Adamas la deschiderea noii sali si va veti bucura de beneficii.
Aflati cum pe site-ul nostru: clubsportivadamas.com.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.