miercuri, 22 aprilie 2015

Urbhanize: Pentru prima data in Bacau

Academia de Dans Adamas, aduce pentru prima oara in Bacau cel mai nou program de dans din lume: Urbhanize.

Clubul nostru se mandreste cu primii instructori acreditati de Urbhanize. Romeo Tanasa si Elena Palcau au obtinut licenta la mijlocul lunii aprilie, in urma unui masterclass si a unui training sustinut chiar de fondatorii stilului, Dennis si Tina Thomsen.

Din 5 mai, va asteptam la academie in fiecare marti si joi, incepand cu ora 20:00.
Nici cei care stau in partea de sud nu sunt lasati deoparte. La studioul de pe strada Carpati, va puteti bucura de noul stil in fiecare joi, incepand cu ora 18:15.

Urbhanize combina elemente de sreetdance, hip-hop si bhangra. Nu va lasati intimidati, pentru ca nu este atat de greu precum pare. Este pentru toate varstele, antrenant si usor de invatat. Este un stil nou si interesant, care merita incercat pentru ca veti arde calorii si va veti distra pe cinste.
Puteti sa va faceti o idee vizualizand acest video.

Mai mult decat atat, pe 23 mai, impreuna cu Moving Express, Clubul Sportiv Adamas organizeaza un
Masterclass Zumba si Urbhanize. Gazda va fi Elena Palcau, iar invitatii sunt Romeo Tanasa si Alexia Ghinea din Bacau, Alexandra Poloboc din Tecuci, Simona Ionescu din Bucuresti, Paul Chireac din Iasi, Lidija Mitrojevic din Craiova.
Va asteptam la super distractie!

Mai multe informatii despre eveniment puteti gasi pe facebook: Masterclass Zumba & Urbhanize.

Detalii despre program puteti afla la receptia academiei, de luni pana vineri, intre 15:30 si 20:00, sau de pe siteul nostru: clubsportivadamas.com.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.